piątek, 25 kwietnia 2014

Recenzja produktu NIKWAX

Witam
Dzisiaj na moim blogu recenzja pierwszego z produktów które otrzymałam od firmy NIKWAX. Nie będę tutaj przytaczała słów od producenta ponieważ można je przeczytać tutaj . Środek ten testowałam na swoim obuwiu w którym chodzę na co  dzień więc możecie sobie wyobrazić jak brudne były moje buty. Moim zdaniem w przypadku tych butów środek czyszczący z gąbką do obuwia wodoodpornego NIKWAX  doskonale się spisał. Żel ten jest idealny do obuwia z membraną Gore-Tex oraz eVENT.
Pojemność : 125 ml
Cena : 25 zł    (na allegro)
Zastosowanie:
Do czyszczenia wodoodpornego obuwia sportowego i turystycznego (gładka skóra, zamsz, nubuk, tkaniny ). Żel usuwa brud powstały przez użytkowanie obuwia, nie pozostawia po sobie żadnych plam. Żel ten poradzi sobie z każdą plamą. Koror obuwia w ogóle nie uległ zmianie. Polecam ten produkt wszystkim .


Zdjęcie powyżej ilustruje buty po wypraniu i zastosowaniu żelu NIKWAX . But po prawej słabiej sechł dlatego kolor buta jest ciemniejszy. 


A tutaj z kolei mamy buty przed czyszczeniem i zastosowaniem  żelu NIKWAX. Obuwie było dość brudne i ciągle pociły mi się w tych butach stopy. Po wypraniu buty odzyskały swoją świetność i chodzę w nich namiętnie by pielęgnować moje roślinki :)


Jeszcze ostatnia cecha niezwykle ważna dla mnie czyli zapach.
Zapach: Żel ten pachnie specyficznie. Dla mnie ten zapach to zapach nowego buta.
Moja ocena : 5/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz