wtorek, 20 maja 2014

Recenzja Aloe Vera żel Gorvita

Jakiś czas temu w ramach współpracy z  CREDO PR   otrzymałam żel do codziennej pielęgnacji dłoni firmy Gorvita.


Żel aloesowy składa się z naturalnych składników. Polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry a przede wszystkim do skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii . Ogólnie produkty które w swoim składzie posiadają aloes który jest znany z tego , że jest dobry na wszystko są dobrymi kosmetykami. Aloes ma działanie przeciwzapalne , żółciopędne , zapobiega szkodliwemu działaniu na skórę promieni UV i z pewnością ma dużo więcej zalet o których nawet nie mamy pojęcia. Żel aloesowy stymuluje regenerację naskórka podrażnionego różnymi czynnikami zewnętrznymi. Po zastosowaniu żelu skóra staje się delikatna w dotyku, nawilżona , jędrna, witalna. Żel jest bogaty w mikroelementy i biopierwiastki oraz w swoim składzie zawiera wodę mineralną z Uzdrowiska RABKA. 


Żel doskonale rozprowadza się na skórze. Możemy go stosować kilka razy dziennie w zależności od naszych potrzeb. Już po pierwszym zastosowaniu żelu widzimy jak nasza skóra staje się delikatna i nawilżona. Przy regularnym stosowaniu żel ten daje doskonałe efekty nawet u osób pracujących przy gospodarstwie i w warunkach gdzie dłonie narażone są na różne niekorzystne dla nich warunki. 
Produkt ten jest rekomendowany przez Uzdrowisko Rabka. 
Produkt dostępny jest w opakowaniu tzw tubie 150ml. 
Żel kosztuje od 11-13 zł  ale jest warty swojej ceny. To nie są pieniądze wyrzucone w błoto. Dziękuję firmie Credopr za możliwość przetestowania tego produktu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz