poniedziałek, 19 stycznia 2015

Artro żel Gorvita

Produkt ten dostępny jest w opakowaniu z tubą 100 ml .Kosztuje ok 15 zł.  Łatwy w aplikacji , niedrogi, wydajny. Plusem jest to, że nie czujemy go długo na skórze jak w przypadku maści. Produkt ma pomarańczową barwę . Jest bardzo pomocny w przypadku reumatyzmu ,po wszelkiego rodzaju kontuzjach stawów i ścięgien  działa przeciw zapalnie i przeciw obrzękowo. 


Działanie żelu jest związane z właściwościami zawartych w składzie naturalnych olejków: pichtowego, kamforowego, eukaliptusowego, wyciągów ziołowych: z pieprzowca (kapsaicyny) z kory wierzby, arniki, żywokostu i boswelli oraz leczniczej wody mineralnej: wodorowęglanowo-chlorkowo- sodowej, bromkowo – jodkowo- borowej. Żel działa silnie rozgrzewająco. Łagodzi uczucie dyskomfortu spowodowane przemęczeniem fizycznym i przeciążeniem mięśni i kończyn w okolicah zgięć (stawy) spowodowanych różnymi czynnikami zewnętrznymi. Witalizuje i przywraca energię. Zawarta w składzie naturalna alantoina i prowitamina B5 regeneruje naskórek, dobrze go nawilża i odżywia.

Zapach tego żelu jest dość specyficzny ale pachnie dość przyjemnie. Doskonale nawilża skórę i sprawia , że staje się uelastyczniona. 
Żałuję tylko , że produkty tej marki dostępne są w aptece ale po ich zamówieniu. Chociaż jak to mówią dla chcącego nic trudnego. 


Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Gorvita  gdzie znajdziecie także inne produkty tej marki.

Produkt otrzymałam dzięki współpracy z firmą Credo pr. Zapraszam Was do odwiedzenia powyższych stron.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz