wtorek, 13 maja 2014

Recenzja Pamiątki I Komuni Świętej 3D Crystal City

W ubiegłym tygodniu otrzymałam wyczekiwaną przesyłkę od Crystal City. W środku znalazłam w ślicznym niebieskim pudełeczku statuetkę z kielichem i hostią oraz z życzeniami na I Komunię  Świętą.Samo opakowanie zrobiło na mnie nie małe wrażenie ponieważ chcąc kupić taką statuetkę w prezencie nie musimy borykać się z opakowaniem. Osobiście zrobiła bym tylko kokardkę w jaśniejszym kolorze niebieskim  i wręczyła ten prezent z okazji I Komuni Świętej.

 Prezent był jak  najbardziej na czasie. Statuetka jest średniej wielkości jednak jest dość ciężka.

Firma Crystal city do każdej statuetki umożliwia dzięki konfiguratorowi dodanie własnego napisu który znajdzie się na statuetce.
Statuetka jest trójwymiarowa.

 Moim zdaniem to bardzo fajny prezent ponieważ dziecko patrząc na statuetkę będzie sobie przypominało o tym ważnym dla niego dniu.

Tutaj możecie kupić taką statuetkę na prezent dla dziecka na I Komunię świętą.

Statuetka jest dostępna w trzech rozmiarach. Przedstawiona powyżej na zdjęciu kosztuje  86 zł ale jest to rzadko spotykany prezent i swoim wyglądem zachwyci każdego. Fajnym pomysłem było by również dodanie do takiej statuetki daty ceremonii.

Crystal City oferuje również statuetki np na dzień mamy , na walentynki, na rocznicę , chrzciny , ślub i na wszystkie inne uroczystości .
Dziękuję firmie Crystal City za możliwość przetestowania tej statuetki.  Test zaliczam jak najbardziej na plus.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz